Fotografie, které si zamilujete

Luxusní fine art fotografie tvořené srdcem

Pokud i vy máte cit pro umělecké zpracování fotografií a je pro vás důležitá nejvyšší kvalita výsledného díla, budeme si rozumět. 
Pojďme spolu zachytit vaší jedinečnost díky neobyčejným fine art fotografiím, které zpracováním připomínají obrazy. Uchovejte si krásné vzpomínky, které vás chytí za srdce a ke kterým se budete s dojetím rádi vracet. 

Co máte se mnou zaručené

Profesionální a přátelský přístup, rozsáhlé znalosti a zkušenosti, důkladná příprava na naše setkání, profesionální zpracování fotografií na úrovni světových fotografů a fotografické vybavení vyšší třídy.  Každé fotografii věnuji maximální péči a zaměřuji se i na ty nejmenší detaily. Přivítám vás v novém prosvětleném ateliéru.

Zastavte čas dřív, než odplyne

poklad pro další generace

I vy můžete mít rodinný poklad v podobě fine art fotografií, které se stanou vaší srdeční záležitostí, a které nezůstanou v zapomnění, protože budou zdobit váš domov. Rodinné fotografie, na kterých jsou zachyceni skutečně všichni, jsou nedocenitelné.

Láska, kterou chcete uchovat

Jemné zachycení vaší lásky a pouta

Citlivě zachytím pouto a lásku mezi jednotlivými členy rodiny. Pouto v každé rodině je jedinečné a je kouzelné pozorovat, jak pouto a bezpodmínečná láska, umocněná fine art zpracováním, vyzařuje z fotografií.

FINE ART OBRAZY JAKO ZE ZÁMKU

Luxusní umělecké fine art portréty

Fine art portréty nejsou běžné fotografie. Dovolte mi vás vzít do mého originálního světa fine art fotografií, kde se potkává umění, perfektní estetické cítění, jedinečnost, jemné pózování a špičkové zpracování každé fotografie.  

Máte obavy?

Neumím pózovat

Nikdo z vás ke mně nepřišel „vyzbrojený“ naučenými pózami. Focením vás s úsměvem trpělivě provedu a vše názorně ukážu. Vaše pohodlí a uvolněnost je pro mě na prvním místě, takže nečekejte nic náročného.

Mám pár kil navíc

Myslíte, že nejste krásná taková, jaká jste? Buďte k sobě víc laskavá a udělejte něco pro sebe. Každá žena je krásná a mým okem to vidím víc, než kdo jiný. Tak jen seberte odvahu a máte vyhráno. To co potřebuji u vás najdu a krásu znásobím.

Nemám šaty

Nevadí. Pro ženy, dívky a holčičky je k dispozici rozsáhlý ateliérový šatník
Chlapcům a mužům oblečení nepůjčuji, protože u nich to s outfitem není tak složité. Pro ně doporučuji smart casual (nedbalá elegance), případně formální oblečení. 

Na všem záleží

Vše je o pečlivé přípravě, o detailech, kompozici, osvětlení a precizním zpracování. Každé fotografii věnuji maximální péči a zaměřuji se i na ty nejmenší detaily, a to jak při procesu focení tak při samotné postprodukci.

Co vás nejčastěji zajímá

Kde fotím?

Ateliér se nachází v obci Želivec (nedaleko Kamenice u Prahy) a je umístěn v nové přístavbě mého rodinného domu. Má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celková plocha činí 60 m2. Je zde hlavní místnost kde fotím, místnost pro vizážistku a technické zařízení, koupelna a předsíň. Celý prostor je klimatizován.
Dominantou mého studia je veliké okno (4,8 x 2,3 m) s výhledem do přírody. Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě bez problému zaparkujete.
Setkat se spolu můžeme pouze pracovních dnech. Odpolední focení plánuji tak, aby končilo nejdéle okolo 18:00 hod.

Objednání focení

Objednávejte prosím přes rezervační formulář na stránce Rezervace.

Rezervační poplatek

Jakmile se dohodneme na termínu, zašlu vám za účelem jeho závazné rezervace fakturu na nevratnou rezervační zálohu ve výši 500 Kč, která se následně odečítá od celkové ceny vybraného balíčku.

Jak se připravit?

Po objednání focení vám zašlu instrukce na co před focením nezapomenout a také spolu probereme výběr outfitu.
Na focení si můžete přinést svoje vlastní oblečení, které ale musí být z mojí strany schváleno, nebo vám mohu oblečení (pro ženy a dívky) zapůjčit. Chlapci a muži si oblékají na focení oblečení vlastní. Pro ně je vhodný styl lehce formální, ale i smart casual (nedbalá, či uvolněná elegance).

Platba

500 Kč mi uhradíte předem jako zálohu převodem na účet a doplatek vašeho foto balíčku mi uhradíte v hotovosti po focení. Pokud si vyberete fotografie nad rámec vámi objednaného balíčku, doplácíte je na základě faktury převodem na můj účet.

Časová náročnost fotografování

U každého balíčku je stanovena maximální délka focení. Bez předchozí dohody v den objednání fotografování ji nelze prodlužovat. 

Jak si vyberete fotografie?

Fotografie, které chcete upravit si vyberete z heslem chráněné online galerie s neupravenými náhledy, kterou zpřístupním nejdéle do 7 dnů od focení.  Většinou jí ale posílám už druhý den. 

Kdy vám dodám upravené fotografie?

Upravené fotografie obdržíte za 1-3 týdny od provedení vašeho výběru fotografií k úpravám. Expresní dodání do 3 dnů je za 1000 Kč.

Formát předaných fotografií

Fotografie obdržíte v elektronické podobě v JPEG formátu, a to jak v plné velikosti vhodné pro tisk, tak v menším formátu, který je vhodný pro sociální sítě či pro zaslání emailem.
Všechny vybrané fotografie obdržíte v barevném provedení. ČB verze je za příplatek.

Uveřejnění na mých sociálních sítích

Vaše fotografie nezveřejňuji na mých sociálních sítích bez vašeho souhlasu.