SOCIÁLNÍ SÍTĚ:

LIFESTYLE U VÁS DOMA

Úvod/LIFESTYLE U VÁS DOMA

FOCENÍ V POHODlÍ VAŠEHO DOMOVA

Toto focení je vhodné pro jakoukoliv příležitost. Klasické rodinné focení, newborn lifestyle nebo i těhotenské focení.
Zachytím běžné rodinné okamžiky, nenutím Vás pózovat, nechávám všemu přirozený průběh. Při newborn lifestyle miminko nepózuji a nevyužívám rekvizity –  fotí se především v náručí rodičů. 

Nutný je dostatečně prosvětlený interiér, protože pracuji pouze s denním světlem. V zimních měsících probíhá focení pouze v dopoledních hodinách či těsně po poledni. 

DOPORUČENÍ

Jak se připravit?

Na toto focení je vhodné se stylem i barvami oblečení sladit, protože to, co máte na sobě hraje na finálním vzhledu fotek nemalou roli. Doporučení ohledně obleční zasílám klientům s dostatečným předstihem. Vždy mám velkou radost, když jste ve výběru oblečení zodpovědní a určitě doporučuji konzultaci oblečení předem.

Určitě nemusíte dělat velký úklid – utírat každé smítko prachu a vytírat. Ale zcela jistě doporučuji odstranit nadbytečné “rekvizity”, jako jsou pohozené hračky či oblečení, nádobí na kuchyňské lince, deky přehozené přes sedačku, apod.
Focení probíhá nejčastěji v obývacím pokoji a v ložnici. Fotit můžeme i v dětském pokoji nebo na chodbě, pokud se na tom dohodneme.

Prohlédněte si galerii