FINE ART portréty žen

Fotím v ateliéru u Prahy

Obohacující zkušenost, která vám dodá sebevědomí a změní váš pohled na sebe samou. Celým focením vás trpělivě vedu a se vším pomáhám. U každé z vás najdu nejlichotivější úhel a krásu znásobím. Zkušenosti ani ideální míry nejsou potřeba, fotím jakékoliv ženy jakéhokoliv věku. 

Udělejte něco pro sebe

Buďte k sobě laskavá a udělejte něco pro sebe, na focení nikdy není pozdě. Jen to neodkládejte, nikdy nevíme, co nám přinese zítřek. Dopřejte si luxus zpomalit čas a vidět sama sebe jinak. Třeba tak, jak jste se ještě nikdy neviděla.

Je to vše o vás a pro vás

Zapomenete na každodenní život a přenesete se do exkluzivního světa fine art fotografie. Vy i vaše rodina toho nikdy nebudete litovat a do fotografií se zamilujete. Splním vám sen, o kterém jste ani netušila, že by mohl existovat.

Romantika a business

Vidíte se na romantickém portrétu připomínající obraz ze zámku nebo preferujete fine art v modernějším pojetí třeba pro business portrét na web? Obě varianty jsou skvělou volbou. Můžeme hned začít plánovat.

Fine art portréty žen

Portrétní focení pro 1 osobu od 18 let. Vhodné i pro těhotné ženy.

4000 Kč

Nedílnou součástí balíčku pro ženy a dívky jsou služby vizážistky, které se hradí zvlášť.

Služby vizážistky

Fotografie nad rámec balíčku

Každá další vybraná fotografie nad rámec balíčku je za cenu 800 Kč.

Další osoba

Možnost párového focení – příplatek 500 Kč.

Komerční licence

Máte zájem o business portrét na web? Nutností je zakoupení licence. 

portréty žen

Darujte zážitek a vzpomínky

Dárkové poukazy na fotografování

S tímhle dárkem nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život. Možnost dárkového balení nebo elektronické zaslání.

darkovy-poukaz

Fine art portréty žen

Pojďte nahlédnout do mojí tvorby. Takové fine art fotografie pro vás tvořím.

Vše o portrétním focení dívek a žen

1. Jak dlouho focení trvá?

Strávíte u mě skoro 2,5 hodiny, přičemž samotné focení trvá až 40 minut. 

2. Kde to probíhá?

Fotím v novém ateliéru nedaleko Jesenice u Prahy, konkrétně v obci Želivec. Ateliér je umístěn v přístavbě mého rodinného domu, má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celkový prostor je 60 m2. Celý prostor ateliéru je klimatizován.  Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě naprosto bezproblémově zaparkujete.

3. Pro koho je vhodné?

Focení je vhodné pro 1 ženu nebo dívku od 18 let.

4. Jaké očekávat fotografie?

Mým primárním cílem je na fotografiích zachytit jedinečnost a znásobit vaší krásu.  Lehké pózování je nedílnou součástí, ale nezapomínám na přirozenost, která je pro mě velmi důležitá.

5. Jaké oblečení?

V ateliéru mám pro ženy a dívky šaty k zapůjčení. Nejčastěji volíme šaty společenské, ale není to podmínkou. Šaty si můžete přinést i vlastní, jen je musím vidět s předstihem.

6. Rekvizity

V případě zájmu rekvizity ráda zapůjčím. Vybrat si můžete převážně z retro předmětů, případně zajistím živé květiny.