FINE ART portréty žen

Fotím v ateliéru u Prahy

Obohacující zkušenost, která vám dodá sebevědomí a změní váš pohled na sebe samou. A není to jen o vnější kráse. I vaše vnitřní krása vynikne.

UDĚLEJTE NĚCO PRO SEBE

Buďte k sobě laskavá a udělejte něco pro sebe, na focení nikdy není pozdě. Jen to neodkládejte, nikdy nevíme, co nám přinese zítřek. Dopřejte si luxus zpomalit čas a vidět sama sebe jinak. Třeba tak, jak jste se ještě nikdy neviděla.

JE TO VŠE O VÁS A PRO VÁS

Zapomenete na každodenní život a přenesete se do exkluzivního světa fine art fotografie. Vy i vaše rodina toho nikdy nebudete litovat a do fotografií se zamilujete. Splním vám sen, o kterém jste ani netušila, že by mohl existovat.

Romantika nebo business

Vidíte se na romantickém portrétu připomínající obraz ze zámku nebo preferujete fine art v modernějším pojetí třeba pro business portrét? Obě varianty jsou skvělou volbou. Můžeme hned začít plánovat.

Fine art portréty žen

Portrétní focení pro 1 osobu od 18 let. Vhodné i pro těhotné ženy.

5000 Kč

Nedílnou součástí balíčku pro ženy a dívky jsou služby vizážistky, které se hradí zvlášť. Možnost zapůjčení rekvizit.

Služby vizážistky

dívky od 18 let a ženy: úprava účesu a make-up 1500 Kč, trvání cca 1,5 hod.
asistence vizážistky po dobu focení: 500 Kč (volitelné)

Fotografie nad rámec balíčku

Každá další fotografie nad rámec balíčku je za cenu 1000 Kč.

Komerční licence

Máte zájem o business portrét nebo o fotografie do booku? Nutností je zakoupení komerční licence. Více informací ráda poskytnu.

fine art fotografie ženy

Chcete věnovat dárkový poukaz?

S dárkovým poukazem na portrétní focení žen/dívek nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život. 

Vše o portrétním focení žen

1. Jak dlouho focení trvá?

Strávíte u mě 2-2,5 hodiny, přičemž samotné focení trvá až 45 minut. Čas začátku plánuji tak, abychom končily nejdéle okolo 18. hodiny.

2. Kde probíhá focení?

Fotím v moderním ateliéru nedaleko Prahy, konkrétně v obci Želivec. Ateliér je umístěn v přístavbě mého rodinného domu, má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celkový prostor činí 60 m2. Je zde hlavní místnost, kde fotím, místnost pro vizážistku a koupelna. Celý prostor ateliéru je klimatizován, což určitě oceníte při focení v létě.  Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě naprosto bezproblémově zaparkujete.

3. Pro koho je focení vhodné?

Focení je vhodné pro 1 ženu nebo dívku od 17 let.

4. Jaké můžete očekávat fotografie?

Mým primárním cílem je na fotografiích zachytit jedinečnost a znásobit vaší krásu.  Lehké pózování je nedílnou součástí, ale nezapomínám na přirozenost, která je pro mě velmi důležitá.

5. V jakém oblečení se fotí?

V ateliéru mám pro ženy a dívky šaty k zapůjčení. Nejčastěji volíme šaty společenské, ale není to podmínkou. Šaty si můžete přinést i vlastní, jen je budu potřebovat vidět s předstihem.

6. Rekvizity

V případě zájmu vám rekvizity ráda zapůjčím.

Fine art portréty žen

Pojďte nahlédnout do mojí tvorby. Takové fine art fotografie pro vás tvořím.