SOCIÁLNÍ SÍTĚ:

Buďte připraveni ve všech směrech

Úvod/Časté otázky /Buďte připraveni ve všech směrech

Naplánujte si outfit

Začněte s tím, komu je nejobtížnější outfit vyladit. Následně naplánujte oblečení pro všechny zbývající osoby, které se budou fotit. Nezapomeňte, sladit barvy a vzory tak, abyste ladili a jako by šlo o oblékání jedné osoby. Navíc si můžete vzít další oblečení, které můžete při focení obměnit. Nebojte se ani doplňků, naopak vypadají skvěle.

Buďte dostatečně odpočatí

Pokud fotíme ráno, jděte včas do postele, aby se na vás neprojevovaly známky únavy.  U menších dětí platí, že není vhodné fotit v dobu, kdy běžně spí.

Vytáhněte z vašeho vzhledu maximum

Na fotce je vidět úplně vše, takže si upravte vlasy a pro ženy navíc platí nalakujte si nehty a naličte se.
Pozor na nečistoty v obličeji především u dětí (jídlo, ospalky, atd.). Vlhčené ubrousky a papírové kapesníky nenechávejte pro tento případ doma. Také bude vhodné mít po ruce balzám na rty či rtěnku a hřeben.
Drobné retuše (pupínky, modřiny) provádím automaticky a jsou v ceně, ale retuše rozsáhlejších nečistot na obličeji (především to platí u dětí) jsou v nadstandardní sazbě.

Nezapomeňte se najíst a napít

Napijte se a najezte, aby vás neohrozil hlad či žízeň. Kručení v břiše by vás akorát znervózňovalo. Toto platí hlavně pro menší děti a tatínky. V žádném případě to ale s jídlem nepřehánějte, ať jste svěží.

Rekvizity

Přineste s sebou malé a pro vás důležité rekvizity, které byste chtěli na fotkách mít. U dětí se jedná o plyšáka, panenku, autíčko, atd. U těhotných se bude hodit snímek z ultrazvuku, dětské botičky, oblečení pro miminko a podobně.

Včasný příjezd

Vyjeďte na naše setkání tak, abyste dorazili alespoň s 10-minutovým předstihem. Nebudete nervózní a budete mít čas na dodatečné přípravy. Pozdním příchodem si zbytečně zkrátíte čas focení.

Uvolněte se

Při focení buďte maximálně uvolnění a nebojte se. Jen tak mohou vzniknout krásné a přirozené fotky. Uvidíte, že to společně parádně zvládneme.

Těšte se na fotky a změřte si stěny

V brzké době vám zašlu náhledy k výběru a finální fotky pro vás zpracuji v nejbližším možném termínu. Zatím si můžete doma přeměřit volné stěny a naplánovat, kam si jaké fotografie pověsíte 😉

Žádné komentáře on This Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *