FINE ART focení sourozenců a párů

Fotím v ateliéru u Prahy

Fine art fotografie dokáží jedinečným způsobem zachytit pouto mezi jednotlivými členy rodiny i mezi párem. Koncept fine art fotografie je pro taková focení přímo stvořený.

Vaše pouto a bezpodmínečná láska

Pouto mezi vámi a vaší dcerou nebo synem je neskutečně vzácné a je kouzelné pozorovat, jak tato bezpodmínečná láska, umocněná romantickým fine art zpracováním, vyzařuje z fotografií.

čas, kdy spolu zažijete něco jiného

Čas, který máte jen pro sebe a kdy budete utvářet další cenné vzpomínky. Pro vaší dceru nebo syna se stanete třeba i princeznou. To nadšení v dětských očích, když se proměníte, je mnohdy nepopsatelné.

Vzpomínky na fotkách stále žijí

Vzpomínky časem vyblednou, ale díky fotografiím znovu ožívají.  Skoro až  v pohádkové podobě. Připomenete si roztomilý úsměv, hebounké vlásky a drobné prstíky vašeho dítěte, které mezitím již odrostlo. 

Fine art focení sourozenců/párů

PRO 2 osoby

5500 KČ Akční cena: 4900 Kč

Do ukončení akce zbývá
dní
hodin
minut
Akční nabídka byla ukončena.

Složení osob na fotografiích záleží na vašich požadavcích. Nedílnou součástí balíčku pro ženy a dívky od 10 let jsou služby vizážistky, které se hradí zvlášť. U dívek do 9 let jsou služby vizážistky na vašem uvážení. Chlapci a muži si na focení oblékají oblečení vlastní.  Možnost zapůjčení rekvizit.

Služby vizážistky

dívky 4-12 let: úprava účesu a jemné přelíčení vizážistkou 350 – 750 Kč dle náročnosti, trvání cca 20-40 minut dle věku a délky vlasů
dívky 13-16 let: úprava účesu a lehký make-up  750 – 1000 Kč dle náročnosti, trvání cca 45-60 minut
dívky od 17 let a ženy: úprava účesu a make-up 1500 Kč, trvání cca 1,5 hod.
asistence vizážistky po dobu focení: 500 Kč (volitelné)
chlapci a muži: případné služby vizážistky se kalkulují individuálně dle skutečných potřeb
dětský portrét, dětské focení v ateliéru

Chcete věnovat dárkový poukaz?

S dárkovým poukazem na focení sourozenců nebo páru nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život. 

Vše o focení sourozenců/párů

1. Jak dlouho focení trvá?

Focení plánuji vždy jen na nezbytně dlouhou dobu, aby z něj děti odcházely nadšené a plné energie.
Strávíte u mě 1,5-2,5 hodiny, přičemž samotné focení trvá až 45 minut. Celková doba trvání záleží na tom, kolik času zaberou služby vizážistky. Čas začátku focení plánuji tak, abychom končili nejdéle okolo 18. hodiny.

2. Kde probíhá focení?

Fotím v moderním ateliéru nedaleko Prahy, konkrétně v obci Želivec. Ateliér je umístěn v přístavbě mého rodinného domu, má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celkový prostor činí 60 m2. Je zde hlavní místnost, kde fotím, místnost pro vizážistku a koupelna. Celý prostor ateliéru je klimatizován, což určitě oceníte při focení v létě.  Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě naprosto bezproblémově zaparkujete.

3. Pro koho je focení vhodné?

Focení je vhodné pro 1 pár nebo 2 sourozence. V případě, že máte zájem o focení 3 a více osob, volte prosím balíček RODINNÉ FOCENÍ. Domácí mazlíčci menšího vzrůstu jsou vítáni.

4. Jaké můžete očekávat fotografie?

Mým primárním cílem je na fotografiích citlivým způsobem zachytit pouto.  Lehké pózování je nedílnou součástí, ale nezapomínám na přirozenost, která je pro mě velmi důležitá.  Při každém focení kladu důraz na to, aby se během něj každý cítil pohodlně a aby se všichni mohli projevit ve své

přirozenosti.

5. V jakém oblečení se fotí?

V ateliéru mám pro ženy a dívky šaty k zapůjčení. Nejčastěji volíme šaty společenské, ale není to podmínkou. Šaty si můžete přinést i vlastní, jen je budu potřebovat vidět s předstihem. Chlapcům a mužům oblečení nepůjčuji, protože u nich to není tak složité. Pro ně doporučuji nedbalou eleganci nebo formální oblečení. 

6. Rekvizity

V případě zájmu vám rekvizity moc ráda zapůjčím.

Focení sourozenců/párů

Pojďte nahlédnout do mojí tvorby. Takové fine art fotografie pro vás tvořím.