Portrétní FINE ART focení dětí

Fotím v ateliéru u Prahy

Svojí fotografickou dráhu jsem začínala pohádkovým focením dětí, takže mi je focení dětí víc než blízké. Pomůžu vám uchovat vzpomínky na každý detail.

Neobvyklý a silný zážitek

Je úžasné pozorovat, jak si děti focení užívají. Je to pro ně totiž výjimečný zážitek, během kterého jim je věnována plná pozornost. Dovolte jim se do tohoto kouzelného světa na chvilku přenést.

Pohodová a milá atmosféra

Vše probíhá v klidu a v příjemné atmosféře. Děti si se mnou focení užívají a já si ho užívám s nimi. Každé z nich vnímám jako jedinečnou osobnost, kterou se snažím zachytit nejlepším možným způsobem.

Svět princezen a gentlemanů

Před focením jsou dívky v péči vizážistky, takže se pak cítí jako skutečné princezny. A chlapci se díky konceptu fine art fotografií cítí jako praví gentlemani či rození modelové. Jiskřičky v očích to jen potvrzují.

Dětské fine art focení v ateliéru

Pro 1 dítě ve věku 4-10 let

3500 Kč

Nedílnou součástí balíčku pro dívky od 10 let jsou služby vizážistky, které se hradí zvlášť. U dívek do 9 let jsou služby vizážistky na vašem uvážení. Chlapci si na focení oblékají oblečení vlastní. Zvolit můžeme 1-2 outfity.

Služby vizážistky

Fotografie nad rámec balíčku

Každá další vybraná fotografie nad rámec balíčku je za cenu 800 Kč.

Darujte zážitek

Dárkové poukazy na fotografování

S tímhle dárkem nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život. Možnost dárkového balení nebo elektronické zaslání.

darkovy-poukaz

Vše o focení dětí

1. Jak dlouho focení trvá?

Focení plánuji vždy jen na nezbytně dlouhou dobu, aby z něj děti odcházely nadšené a plné energie.
Strávíte u mě až 1,5 hodiny, přičemž samotné focení trvá 30-40 minut. Čas začátku plánuji tak, abychom končili nejdéle okolo 18. hodiny.

2. Kde to probíhá?

Fotím v novém ateliéru nedaleko Jesenice u Prahy, konkrétně v obci Želivec. Ateliér je umístěn v přístavbě mého rodinného domu, má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celkový prostor je 60 m2. Je zde hlavní místnost, kde fotím, místnost pro vizážistku a koupelna. Celý prostor ateliéru je klimatizován, což určitě oceníte při focení v létě.  Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě naprosto bezproblémově zaparkujete.

3. Pro koho je vhodné?

Focení je vhodné pro 1 dítě ve věku 4-10 let. Domácí mazlíčci menšího vzrůstu jsou vítáni.

4. Jaké očekávat fotografie?

Mým primárním cílem je na fotografiích zachytit jedinečnou osobnost každého dítěte.  Lehké pózování je nedílnou součástí, ale nezapomínám i na přirozenost, která je pro mě velmi důležitá. Vy sami si zvolíte, zda chcete fotografie s vážným výrazem, s mírným úsměvem, nebo kombinaci obojího.

5. Jaké oblečení?

V ateliéru mám pro dívky šaty k zapůjčení. Nejčastěji volíme šaty společenské, ale není to podmínkou. Šaty si můžete přinést i vlastní, jen je budu potřebovat vidět s předstihem.
Chlapcům oblečení nepůjčuji, protože u nich to není tak složité. Pro ně doporučuji nedbalou eleganci nebo formální oblečení. 

6. Rekvizity

V případě zájmu rekvizity ráda zapůjčím. Vybrat si můžete převážně z retro předmětů, případně za poplatek zajistím živé květiny dle aktuálního ročního období.

Fine art portréty dětí

Pojďte nahlédnout do mojí tvorby. Takové fine art fotografie pro vás tvořím.