Fine art portréty

Dětí a náctiletých

vzpomínky na každý detail

Fotografie dětí v sobě mají neskutečnou hodnotu. Děti rostou jako mávnutím kouzelného proutku, a to se netýká jen těch nejmenších.  Pomohu vám uchovat vzpomínky na každý detail. Vytvořím elegantní a nadčasové portréty, ve kterých se zároveň neztratí osobnost vašeho dítěte.  Naopak díky poklidné atmosféře se jejich „vnitřní hvězda“ rozzáří více, protože nejsou rušeny okolními vlivy. Výsledné fotografie zaujmou klidem, sebejistotou a zanechají ve vás třeba i nepopsatelný pocit.

Portrétní focení dětí a náctiletých

Focení je vhodné pro 1-2 osoby ve věku 6-16 let
Domácí mazlíčci jsou vítáni.
Děti mladší 6 let nefotím, jelikož je nutná určitá spolupráce. Výjimku lze po dohodě udělat u dětí od 5 let, ale musí být jisté, že se rády fotí a že spolupráci zvládnou.

Co vás nejčastěji zajímá

Trvání

Focení plánuji vždy jen na nezbytně dlouhou dobu, aby z něj děti odcházely nadšené a plné energie. Strávíte u mě až 1,5 hodiny, přičemž samotné focení trvá 30-40 minut. Čas začátku plánuji tak, abychom končili nejdéle okolo 18. hodiny.

Kde fotím

Fotím v novém ateliéru nedaleko Jesenice u Prahy, konkrétně v obci Želivec. Ateliér je umístěn v přístavbě mého rodinného domu, má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celkový prostor je 60 m2. Celý prostor ateliéru je klimatizován.  Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě naprosto bezproblémově zaparkujete.

Pro koho je tento balíček?

Focení je vhodné pro 1 osobu ve věku 4-16 let. Domácí mazlíčci menšího vzrůstu jsou vítáni.

Jaké očekávat fotografie?

Mým primárním cílem je na fotografiích zachytit jedinečnou osobnost každého dítěte.  Lehké pózování je nedílnou součástí, ale nezapomínám i na přirozenost, která je pro mě velmi důležitá. Vy sami si zvolíte, zda chcete fotografie s vážným výrazem, s mírným úsměvem, nebo kombinaci obojího.

Šaty

V ateliéru mám pro dívky šaty k zapůjčení. Nejčastěji volíme šaty společenské, ale není to podmínkou. Šaty si můžete přinést i vlastní, jen je budu potřebovat vidět s předstihem. Chlapcům oblečení nepůjčuji, protože u nich to není tak složité. Pro ně doporučuji nedbalou eleganci nebo formální oblečení (inspiraci ráda zašlu).

Rekvizity

V případě zájmu rekvizity ráda zapůjčím. Vybrat si můžete převážně z retro předmětů, případně za poplatek zajistím živé květiny dle aktuálního ročního období.

Darujte zážitek a vzpomínky

Dárkové poukazy na fotografování

S tímhle dárkem nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život. 

darkovy-poukaz