Portréty dětí a náctiletých

Fotografie dětí v sobě mají neskutečnou hodnotu. Děti rostou jako mávnutím kouzelného proutku, a to se netýká jen těch nejmenších.  Pomohu vám uchovat vzpomínky na každý detail. Vytvořím elegantní a nadčasové portréty, ve kterých se zároveň neztratí osobnost vašeho dítěte.  Naopak díky poklidné atmosféře se jejich „vnitřní hvězda“ rozzáří více, protože nejsou rušeny okolními vlivy. Výsledné fotografie zaujmou klidem, sebejistotou a zanechají ve vás třeba i nepopsatelný pocit.

Portrétní focení dětí a náctiletých

Focení je vhodné pro 1-3 osoby ve věku 5-16 let (3. osoba za příplatek 300 Kč). Domácí mazlíčci jsou vítáni.
Děti mladší 5 let nefotím, jelikož je nutná určitá spolupráce. Výjimku lze po dohodě udělat u dětí od 4 let, ale musí být jisté, že spolupráci zvládnou.

Máte dotaz?
Ptejte se. Může toho být hodně, co vás zajímá a není zde na to odpověď. Moc ráda odpovím.

Děti jako hvězdy

Je úžasné pozorovat, jak si i menší děti focení užívají. Je to pro ně totiž výjimečný zážitek, během kterého jim je věnována plná pozornost. Dovolte jim se do tohoto kouzelného světa na chvilku přenést. 

Klidná atmosféra

Vše probíhá v klidu a v příjemné atmosféře. Děti si se mnou focení užívají a já si ho užívám s nimi. Každé z nich vnímám jako jedinečnou osobnost, kterou zachytím nejlepším způsobem. 

Neobvyklý zážitek

Před focením mohou být dívky v péči vizážistky, takže se pak cítí jako skutečné princezny. A chlapci se díky konceptu fine art fotografií cítí jako praví gentlemani či rození modelové. 

Co vás nejčastěji zajímá

Trvání

Focení plánuji vždy jen na nezbytně dlouhou dobu, aby z něj děti odcházely nadšené a plné energie. Strávíte u mě až 1,5 hodiny, přičemž samotné focení trvá 30-40 minut. Čas začátku plánuji tak, abychom končili nejdéle okolo 18. hodiny.

Kde fotím

Fotím v novém ateliéru nedaleko Jesenice u Prahy, konkrétně v obci Želivec. Ateliér je umístěn v přístavbě mého rodinného domu, má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celkový prostor je 60 m2. Celý prostor ateliéru je klimatizován.  Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě naprosto bezproblémově zaparkujete.

Pro koho je tento balíček?

Focení je vhodné pro 1 osobu ve věku 4-16 let. Domácí mazlíčci menšího vzrůstu jsou vítáni.

Jaké očekávat fotografie?

Mým primárním cílem je na fotografiích zachytit jedinečnou osobnost každého dítěte.  Lehké pózování je nedílnou součástí, ale nezapomínám i na přirozenost, která je pro mě velmi důležitá. Vy sami si zvolíte, zda chcete fotografie s vážným výrazem, s mírným úsměvem, nebo kombinaci obojího.

Šaty

V ateliéru mám pro dívky šaty k zapůjčení. Nejčastěji volíme šaty společenské, ale není to podmínkou. Šaty si můžete přinést i vlastní, jen je budu potřebovat vidět s předstihem. Chlapcům oblečení nepůjčuji, protože u nich to není tak složité. Pro ně doporučuji nedbalou eleganci nebo formální oblečení (inspiraci ráda zašlu).

Rekvizity

V případě zájmu rekvizity ráda zapůjčím. Vybrat si můžete převážně z retro předmětů, případně za poplatek zajistím živé květiny dle aktuálního ročního období.

Darujte zážitek a vzpomínky

Dárkové poukazy na fotografování

S tímhle dárkem nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život. 

darkovy-poukaz

Těší mě váš zájem

Vyplňte a odešlete formulář níže. Brzy se Vám ozvu.