NAŠE SPOLUPRÁCE – FINE ART PORTRÉTY

Home/NAŠE SPOLUPRÁCE – FINE ART PORTRÉTY

Jak bude vypadat naše spolupráce?

Poté, co stanovíme termín, vás seznámím s důležitými informacemi ohledně přípravy na focení a požádám vás o vyplnění dotazníku, ve kterém mi mimo jiné sdělíte vaše přání, která jsou důležitá jak pro úpravu vaší vizáže, tak pro výsledné fotografie.
Následně se spolu zaměříme na pečlivý výběr oblečení.
 
O perfektní úpravu vizáže se vám postará jedna z mých profesionálních vizážistek.
Celým focením vás s citem a úsměvem trpělivě provedu, a všechny pózy názorně ukážu. Chápu, že ne každý se cítí před objektivem komfortně, nemluvě o pózování, se kterým se mnozí z vás setkáte poprvé.
Mým úkolem mimo jiné je, abyste se při focení cítili pohodlně a uvolněně. Díky mým znalostem docílím toho, aby váš vzhled na fotografiích byl co nejlepší, a aby výsledek splnil či dokonce předčil vaše očekávání.
 
Po našem focení vyberu do 14 dnů nejlepší snímky, které nahraju do online galerie, ze které si budete vybírat fotografie k úpravám. Pečlivě upravené fotografie obdržíte do 1-3 týdnů od provedení výběru.
Ten pocit, až uvidíte výsledné fotografie vám popisovat nebudu. Ten nejde popsat, to musíte prostě zažít.
Jak se říká, člověk nelituje toho co udělal, ale lituje toho, co neudělal. Stojím si za tím, že rozhodnutí se nechat vyfotit litovat určitě nebudete. 

Co vás nejčastěji zajímá

Ateliér se nachází v obci Želivec (nedaleko Kamenice u Prahy) a je umístěn v nové přístavbě mého rodinného domu. Má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celková plocha činí 60 m2. Je zde hlavní místnost kde fotím, místnost pro vizážistku a technické zařízení, koupelna a předsíň. Celý prostor je klimatizován, což zaručeně oceníte při focení v létě.
Dominantou mého studia je ohromné okno (4,8 x 2,3 m). Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě naprosto bezproblémově zaparkujete.
Setkat se spolu můžeme pouze pracovních dnech, a to jak v dopoledních, tak v odpoledních hodinách. Odpolední focení plánuji tak, aby končilo nejdéle okolo 18:00 hod.

Objednávejte přes rezervační formulář na stránce Rezervace.

Jakmile se dohodneme na termínu, zašlu vám za účelem jeho závazné rezervace fakturu na nevratnou rezervační zálohu ve výši 500 Kč, která se následně odečítá od celkové ceny vybraného balíčku.

Ano, zcela jistě. Po závazné rezervaci termínu vám zašlu instrukce na co před focením nezapomenout a také spolu probereme výběr outfitu.
Na focení si můžete přinést svoje vlastní oblečení, které ale musí být z mojí strany schváleno, nebo vám mohu oblečení (pro ženy a dívky) zapůjčit. Chlapci a muži si oblékají na focení oblečení vlastní. Pro ně je vhodný styl lehce formální, ale i smart casual (nedbalá, či uvolněná elegance).

Doplatek vašeho foto balíčku mi uhradíte v hotovosti po focení. Pokud si vyberete fotografie nad rámec zvoleného balíčku, doplácíte je na základě faktury převodem na můj účet.

U každého balíčku je stanovena maximální délka focení. Bez předchozí dohody v den objednání fotografování ji nelze prodlužovat. 

Heslem chráněnou online galerii se zmenšenými a neupravenými náhledy fotografií vám zpřístupním nejdéle do 7 dnů od focení.  Většinou jí ale posílám už druhý den. Z této galerie si prosím vyberte fotografie do 14 dnů od jejího zpřístupnění.

Upravené fotografie vám dodám nejdéle za  1-3 týdny od doby, kdy si vyberete fotografie k úpravám (tedy ne od doby focení). Expresní dodání fotografií do 3 dnů je zpoplatněno částkou 1000 Kč.
Fotografie obdržíte elektronicky prostřednictvím online systému, ze kterého lze fotografie stáhnout a ze kterého je možné i objednat tisk.

Fotografie dostanete v elektronické podobě (JPEG formát), a to jak v plné velikosti vhodné pro tisk, tak v menším formátu, který je vhodný pro sociální sítě či pro zaslání emailem.
Všechny vybrané fotografie obdržíte v barevném provedení. O neupravené fotografie mě prosím nežádejte, jelikož se jedná o nedokončenou práci, kterou zcela jistě žádný profesionální fotograf nikdy klientům nepředává.

Fotografie nezveřejňuji na vlastních sociálních sítích bez vašeho předchozího souhlasu. Tento souhlas musí být z vaší strany udělen písemnou formou. Vy můžete uveřejnit na svých sociálních sítích pouze fotografie s logem.

Padly vám moje fotky do oka?

To mě těší. I vy můžete mít takové.