SOCIÁLNÍ SÍTĚ:

Naše spolupráce ve zkratce

Úvod/Časté otázky /Naše spolupráce ve zkratce

MÁTE ZÁJEM O FOCENÍ?

Napište mi, o jaký balíček máte zájem, kdo vše se bude fotit (u dětí uveďte věk) a jaký termín preferujete.
Následně dohodneme veškeré podrobnosti.

JAK MĚ MŮŽETE KONTAKTOVAT V DEN FOCENÍ?

Kontaktujte mě pouze na mobilní telefon, který jsem Vám zaslala.  Zprávu v emailu nebo na Facebooku bych mohla přehlédnout.

KDYŽ NĚKDO ONEMOCNÍ

Pokud někdo z účastníků focení onemocní, informujte mě o tom co nejdříve. Mám pro vás rezervovaný termín, který mám šanci obsadit jen s dostatečným předstihem. Nenechávejte omluvy na poslední chvíli, pokud je to možné. Ráda vám samozřejmě navrhnu termín nový.

NEPŘÍZEŇ POČASÍ

V případě špatného počasí (déšť, bouřka, velký vítr) se exteriérové focení přesouvá na nový termín.

JAKÉ OBLEČENÍ NA SEBE?

Pokud chcete poradit s oblečením, podívejte se na moje rady www.locreativ.cz/co-na-sebe-pri-zimnim-foceni. Pokud si stále nejste jistí vyběrem, dle rad sestavte outfit pro všechny, kteří se budou fotit a fotky outfitů mi zašlete. Vše společně probereme. Nenechávejte to ale na poslední chvíli, ozvěte se s předstihem min. 3 dny.

KDE BUDEME FOTIT

Místo focení si předem dohodneme. Můžeme fotit u Vás doma nebo v exteriérových lokacích, kde běžně fotím (okolí Kamenice u Prahy) či v jiné lokaci dle dohody. V případě focení v exteriéru – odkaz na mapu s označeným místem focení zasílám 1-2 dny před termínem. Zároveň si potvrdíme, že schůzka platí.

PŘIJĎTE VČAS

Přijeďte s dostatečným předstihem alespoň 7-10 minut, abyste se zvládli před focením upravit. Váš pozdní příchod není důvodem k prodloužení fotografování. Mám pro Vás vyhrazen přesný čas, během kterého nafotíme dostatečný počet snímků.

PLATBA

Cena vámi vybraného balíčku je splatná hotově po dokončení focení. Připravte si prosím přesnou částku.

VÝBĚR FOTOGRAFIÍ

Náhledy nafocených snímků připravím do 5 pracovních dní. Výsledné fotografie k úpravě si vybíráte z online galerie. Lhůta pro výběr fotografií je maximálně 30 dní. Pokud si do této lhůty fotografie nevyberete, vyhrazuji si právo výsledné fotografie vybrat sama.
Každá Vámi vybraná fotografie nad rámec uhrazeného balíčku je zpoplatněna částkou 100 Kč. Částku je nutné uhradit převodem na účet do 2 dnů od provedení výběru.

KDY VÁM FOTKY DODÁM

Doba dodání je 5 – 14 dní od Vámi zaslaného výběru k úpravám (tedy ne od doby focení).
Fotografie Vám dodám elektronicky prostřednictvím datové úschovny, kde si je budete moci stáhnout nebo je mohu vypálit na CD a předat osobně či zaslat poštou.

REKVIZITY

Pokud máte zájem o rekvizity, sdělte mi to prosím v den objednání focení,
Mohu poskytnout retro židli, šedivou bedýnku na sezení, nízké dřevěné štafličky s bílou patinou (vhodné pro děti ve věku 3-7 let), šedivou pletenou deku, šedivou chlupatou rohožku, hnědý cestovní kufr, květovaný lepenkový kufřík, retro foťák Canon, školní globus, bílý retro telefon, zelenou bedýnku s nápisem Garden, kytici sušených květin, červený model auta zn. Porsche, hrníček na čaj, smaltovaný kbelík, smaltovanou bandasku, dřevěnou koloběžku, dřevěné dětské nakládací kolečko, moderní odrážedlo zn. BMW, plyšového králíka, umělé větvičky.

 

DALŠÍ USTANOVENÍ

Neupravené fotografie neposkytuji.
Fotky na Facebook a Instagram dávám pouze s vaším souhlasem.
Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a nesmí být použity pro jakýkoliv komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora.
Fotografované osoby mohou fotografie používat pro svou nekomerční osobní prezentaci.

Podrobné obchodní podmínky naleznete na mých webových stránkách www.locreativ.cz/obchodni-podminky.
Objednáním služeb klient potvrzuje, že se seznámil a že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

Žádné komentáře on This Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *