NAŠE SPOLUPRÁCE – RODINNÉ FOCENÍ

Home/NAŠE SPOLUPRÁCE – RODINNÉ FOCENÍ

Jak probíhá spolupráce se mnou?

Preferuji co nejpřirozenější fotografie a klienty se nesnažím pózovat, záleží mi na uvolněné a pohodové atmosféře.
Vedu vás focením pomocí malých nápověd, díky kterým vzniknou fotogenické a přirozené situace.
Je velmi důležité, aby se klienti nestyděli ukázat vzájemný vztah a city, a soustředit se jeden na druhého, jelikož jen tak mohou vzniknout ty nejpůsobivější fotografie.

Podívejte se na nejčastější otázky

Setkat se spolu můžeme od pondělí do čtvrtka v době cca 1-1,5 hodiny před západem slunce. Pokud bude oblačno či zataženo, je vhodné začít fotit dříve kvůli dostatku světla. Fotím v okolí Kamenice u Prahy.

Kontaktujte mě ideálně emailem, přes kontaktní formulář zde na webu nebo telefonem, a případně přes zprávy na Facebooku.
Nezapomeňte uvést o jaký balíček máte zájem, jaký termín preferuje, kdo vše se bude fotit a případně, zda máte zájem o služby vizážistky. 

Za účelem závazné rezervace termínu focení požaduji nevratnou zálohu ve výši 500 Kč, která se následně odečítá od celkové ceny vybraného balíčku. Termín focení můžete zrušit nejpozději 24 hodin předem, jinak rezervační záloha propadá.

Ano, zcela jistě. Po závazné rezervaci termínu vám zašlu doporučení ohledně výběru oblečení a další instrukce na co před focením nezapomenout.
Outfity, které na Vaše focení zvolíte, jsou jedním z nejdůležitějších faktorů podílejících se na výsledných fotografiích. Styling dokáže fotografie posunout na vyšší úroveň nebo je naopak doslova pokazit. Budu moc ráda, když mi vybrané outfity pro všechny focené s dostatečným předstihem zašlete, abych s vámi mohla vše doladit k perfektnímu výsledku.

Platba za fotografické služby je splatná v hotovosti ihned po focení. Platbu lze zaslat i převodem na účet v případě, že jsme spolu v minulosti již fotili. Pokud si vyberete fotografie nad rámec zvoleného balíčku, doplácíte je na základě faktury převodem na můj účet.

U každého balíčku je stanovena maximální délka focení. Bez předchozí dohody v den objednání fotografování ji nelze prodlužovat. 

Heslem chráněnou online galerii se zmenšenými a neupravenými náhledy fotografií vám zpřístupním do 7 pracovních dnů od focení. Z této galerie si prosím vyberte fotografie do 14 dnů od jejího zpřístupnění.

Fotky vám dodám za  1-3 týdny od doby, kdy si vyberete fotky k úpravám (tedy ne od doby focení). Expresní dodání fotografií do 3 dnů je zpoplatněno částkou 1000 Kč.
Fotografie obdržíte elektronicky prostřednictvím online systému, ze kterého lze fotografie stáhnout a ze kterého je možné rovnou objednat tisk.

Fotografie jsou dodány pouze v JPEG formátu, a to jak v plné velikosti vhodné pro tisk, tak v menším formátu, který je vhodný pro sociální sítě či pro zaslání emailem.
Všechny vybrané fotografie obdržíte v barevném provedení. Černobílá varianta fotografií je vždy na mém úsudku. O neupravené fotografie mě prosím nežádejte, jelikož se jedná o nedokončenou práci, kterou zcela jistě žádný profesionální fotograf nikdy klientům nepředává.

Fotografie nezveřejňuji na vlastních sociálních sítích bez vašeho předchozího souhlasu. Tento souhlas musí být z vaší strany udělen písemnou formou. 

Není nic lepšího, než vracející se klienti. Proto svým stálým klientům dávám vždy navíc 2-3 fotografie nad rámec balíčku (platí u všech focení mimo fine art a portrétních) nebo slevu na další focení (platí u fine art a portrétního focení) .