Jaká bude vaše investice?

Pokud i vy máte cit pro umělecké zpracování fotografií a je pro vás důležitá nejvyšší kvalita výsledného díla, budeme si rozumět. 

Co máte se mnou zaručené?

Profesionální a přátelský přístup, znalosti a zkušenosti, důkladná příprava na naše setkání, profesionální zpracování fotografií na úrovni světových fotografů a fotografické vybavení vyšší třídy.  Každé fotografii věnuji maximální péči a zaměřuji se i na ty nejmenší detaily. Přivítám vás v novém prosvětleném ateliéru.

rodinné focení v ateliéru, fine art focení rodin

Pro 3-4 osoby (5 osob na dotaz)

7000 Kč 

Nedílnou součástí balíčku pro ženy a dívky od 10 let jsou služby vizážistky, které se hradí zvlášť. U dívek do 9 let jsou služby vizážistky na vašem uvážení. Chlapci a muži si na focení oblékají oblečení vlastní. Možnost zapůjčení rekvizit.

Pro ženu a 1 dítě

4500 Kč 

Nedílnou součástí balíčku pro ženy a dívky od 10 let jsou služby vizážistky, které se hradí zvlášť. U dívek do 9 let jsou služby vizážistky na vašem uvážení. Chlapci si na focení oblékají oblečení vlastní. Možnost zapůjčení rekvizit.
fine art portréty dětí

Pro 1 osobu ve věku 4-10 let

3500 Kč   

Nedílnou součástí balíčku pro dívky od 10 let jsou služby vizážistky, které se hradí zvlášť. U dívek do 9 let jsou služby vizážistky na vašem uvážení. Chlapci si na focení oblékají oblečení vlastní. Možnost zapůjčení rekvizit.

portréty větších dětí

Pro 1 osobu ve věku 11-17 let

4000 Kč

Nedílnou součástí balíčku pro dívky jsou služby vizážistky, které se hradí zvlášť. Chlapci si na focení oblékají oblečení vlastní. Možnost zapůjčení rekvizit.

fine art portréty sourozenců

Pro 2-3 osoby ve věku 4-17 let

4500 Kč 

Nedílnou součástí balíčku pro dívky od 10 let jsou služby vizážistky, které se hradí zvlášť. U dívek do 9 let jsou služby vizážistky na vašem uvážení. Chlapci si na focení oblékají oblečení vlastní. Možnost zapůjčení rekvizit.

portréty žen

Pro 1 osobu od 18 let

4000 Kč

Nedílnou součástí balíčku jsou služby vizážistky, které se hradí zvlášť. Možnost zapůjčení rekvizit.

Další služby

Služby vizážistky

dívky 4-12 let: úprava účesu a jemné přelíčení vizážistkou 350 – 750 Kč dle náročnosti, trvání cca 20-40 minut
dívky 13-16 let: úprava účesu a lehký make-up  750 – 1000 Kč dle náročnosti, trvání cca 40-60 minut
dívky od 17 let a ženy: úprava účesu a make-up 1500 Kč, trvání cca 1,5 hod.
asistence vizážistky po dobu focení: 500 Kč (volitelné)
chlapci a muži: případné služby vizážistky se kalkulují individuálně dle skutečných potřeb

Ceník je platný od 1.2.2022

Darujte zážitek

Dárkové poukazy na fotografování

S tímhle dárkem nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život.
darkovy-poukaz