Rodinné focení v ateliéru

Pojďme spolu zachytit jedinečnost vaší rodiny díky neobyčejným fine art fotografiím a uchovejte si krásné vzpomínky, které vás chytí za srdce a ke kterým se budete s dojetím rádi vracet.  

Rodinné focení

Focení je vhodné pro 3-4 osoby (5 osob na dotaz)

Děti mladší 5 let nefotím samostatně
, jelikož je nutná určitá spolupráce. Výjimku lze udělat u dětí od 4 let, ale musí být jisté, že spolupráci zvládnou.

U dětí ve věku 1-3 roky bývá  i při focení s rodiči často znatelné určité nepohodlí, trápí je růst zoubků a chtějí si hrát nebo prozkoumávat okolí. To poslední, po čem touží je koukat na fotografku. Proto prosím pečlivě zvažte, zda vaše dítě neobvyklou situaci zvládne. 
Věk cca 6-12 měsíců bývá pro focení vhodnější, než věk 1-3 roky.

Novorozence fotím pouze v náručí rodičů (neuspávám, nepolohuji, nebalím do wrapu), toto focení je vhodné do 4 týdnů věku.

rodinné focení v ateliéru
rodinné focení v ateliéru, fine art focení rodin
fine art portréty

Fotografie vás všech

Rodinné fotografie, na kterých jsou zachyceni skutečně všichni, jsou nedocenitelné. Kdo na vašich fotografiích nejčastěji chybí, protože stojí za fotoaparátem?

Společný čas

Díky profesionálnímu rodinnému focení je vaše rodina pohromadě, užívá si společný čas a vzájemně vytváří osobitou atmosféru, která se na fine art fotografiích vždy projeví. 

rodinné fotografie
rodinné focení v ateliéru, focení rodin
rodinné focení v ateliéru, fine art focení rodin
fine art portrét rodiny

Rodinný poklad

Rodiče se mění, děti rostou.  Jako mrknutím oka. Ve vašich fotografiích můžete mít cenný poklad, který zachytí všechny ty detaily, které si chcete pamatovat navždy.

Galerie

Trvání

Při rodinném focení kladu důraz na to, aby se během něj celá rodina, včetně dětí, cítila pohodlně a všichni se mohli projevit ve své
přirozenosti. Z tohoto důvodu focení plánuji vždy jen na nezbytně dlouhou dobu, aby z něj i děti odcházely nadšené a plné energie.
Strávíte u mě 2,5 až 3 hodiny, přičemž samotné focení trvá 60-75 minut. Čas začátku plánuji tak, abychom končili nejdéle okolo 18. hodiny.

Kde fotím

Fotím v novém ateliéru nedaleko Jesenice u Prahy, konkrétně v obci Želivec. Ateliér je umístěn v přístavbě mého rodinného domu, má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celkový prostor je 60 m2. Celý prostor ateliéru je klimatizován.  Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě naprosto bezproblémově zaparkujete.

Pro koho je tento balíček?

Rodinné focení je vhodné pro 3-4 osoby, ve výjimečných případech i pro 5 osob. Zúčastnit se mohou oba rodiče se svými dětmi, prarodiče, maminka se svými dětmi nebo jen děti.

Jaké očekávat fotografie?

Mým primárním cílem je na fotografiích zachytit jedinečnost každé rodiny a zdůraznit pouto a lásku, které mezi vámi jsou. Lehké pózování je nedílnou součástí, ale nezapomínám i na přirozenost, která je pro mě velmi důležitá. Vy sami si zvolíte, zda chcete fotografie s vážným výrazem, s mírným úsměvem, nebo kombinaci obojího.

Šaty

V ateliéru mám pro ženy a dívky šaty k zapůjčení. Nejčastěji volíme šaty společenské, ale není to podmínkou. Šaty si můžete přinést i vlastní, jen je budu potřebovat vidět s předstihem. Chlapcům oblečení nepůjčuji, protože u nich to není tak složité. Pro ně doporučuji nedbalou eleganci nebo formální oblečení (inspiraci ráda zašlu).

Rekvizity

V případě zájmu rekvizity ráda zapůjčím. Vybrat si můžete převážně z retro předmětů, případně za poplatek zajistím živé květiny dle aktuálního ročního období.

Darujte zážitek a vzpomínky

Dárkové poukazy na fotografování

S tímhle dárkem nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život.