Rodinné focení v ateliéru

Fotím v ateliéru u Prahy

Pojďme spolu zachytit kouzlo okamžiku díky neobyčejným fine art fotografiím a uchovejte si krásné vzpomínky, které vás chytí za srdce a ke kterým se budete s dojetím rádi vracet.  

Nádherné fotografie pro celou rodinu

Rodinné fotografie, na kterých jsou zachyceni skutečně všichni, jsou nedocenitelné. Kdo na vašich fotografiích nejčastěji chybí, protože stojí za fotoaparátem?

Společný čas a osobitá atmosféra

Díky profesionálnímu rodinnému focení je vaše rodina pohromadě, užívá si společný čas a vzájemně vytváří osobitou atmosféru, která se na fine art fotografiích vždy projeví. 

Ve vašich fotografiích máte poklad

Rodiče se mění, děti rostou.  Jako mrknutím oka. Ve vašich fotografiích můžete mít cenný poklad, který zachytí všechny ty detaily, které si chcete pamatovat navždy.

Rodinné fine art focení v ateliéru

Rodinné focení pro 3-4 osoby (5 osob na dotaz)

Stačí vám 4 fotografie? Není problém. Investice bude 5500 Kč.

7000 Kč

Nedílnou součástí balíčku pro ženy a dívky od 10 let jsou služby vizážistky, které se hradí zvlášť. U dívek do 9 let jsou služby vizážistky na vašem uvážení. Chlapci a muži si na focení oblékají oblečení vlastní.

Služby vizážistky

Fotografie nad rámec balíčku

Každá další vybraná fotografie nad rámec balíčku z již nafocených fotografií je za cenu 800 Kč/1 osoba na fotce, 1000 Kč/2 osoby nebo 1200 Kč/3-5 osob na fotce.

Příklad možného složení osob na fotografiích

Počet fotografií v základním balíčku se rovná počtu scén, které chcete nafotit – jedná se vlastně o složení osob na jednotlivých fotografiích.  Za každou další fotografii-scénu je účtováno 1000 Kč. Např. za 6 fotografií (scén) v základním balíčku zaplatíte 7500 Kč.

3-členná rodina (rodiče a 1 dítě): žena, dítě,  žena s dítětem, žena s mužem a všichni společně.
3-členná rodina (žena a 2 děti): žena, každé dítě zvlášť, žena s dětmi a všichni společně.
4-členná rodina (rodiče a 2 děti): žena, každé dítě samostatně, žena s dětmi a všichni společně a případně žena s mužem.
4- členná rodina (žena a 3 děti): žena, každé dítě zvlášť, všichni společně a případně děti společně
5-členná rodina (rodiče a 3 děti): žena, každé dítě zvlášť, všichni společně a případně děti společně a žena s mužem

rodinné focení v ateliéru, fine art focení rodin

Rodinné focení pro maminku s třemi dětmi

Darujte zážitek

Dárkové poukazy na fotografování

S tímhle dárkem nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život. Možnost dárkového balení nebo elektronické zaslání.

darkovy-poukaz

Vše o rodinném focení

1. Jak dlouho rodinné focení trvá?

Při rodinném focení kladu důraz na to, aby se během něj celá rodina, včetně dětí, cítila pohodlně a všichni se mohli projevit ve své
přirozenosti. Z tohoto důvodu focení plánuji vždy jen na nezbytně dlouhou dobu, aby z něj i děti odcházely nadšené a plné energie.
Strávíte u mě 2,5 až 3 hodiny, přičemž samotné focení trvá 60-75 minut. Čas začátku plánuji tak, abychom končili nejdéle okolo 18. hodiny.

2. Kde probíhá rodinné focení?

Rodinné focení probíhá v moderním ateliéru nedaleko Prahy, konkrétně v obci Želivec. Ateliér je umístěn v přístavbě mého rodinného domu, má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celkový prostor činí 60 m2. Je zde hlavní místnost, kde fotím, místnost pro vizážistku a koupelna. Celý prostor ateliéru je klimatizován, což určitě oceníte při focení v létě.  Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě naprosto bezproblémově zaparkujete.

3. V jakém složení se můžete rodinného focení zůčastnit?

Rodinné focení je vhodné pro 3-4 osoby, ve výjimečných případech i pro 5 osob. Zúčastnit se mohou oba rodiče se svými dětmi, prarodiče, maminka se svými dětmi nebo jen děti.

4. Jaké můžete očekávat fotografie?

Mým primárním cílem je na fotografiích zachytit jedinečnost každé rodiny a zdůraznit pouto a lásku, které mezi vámi jsou. 

5. V jakém oblečení se budeme fotit?

V mém ateliéru mám pro ženy a dívky šaty k zapůjčení. Nejčastěji volíme šaty společenské, ale není to podmínkou. Šaty si můžete přinést i vlastní.
Chlapcům a mužům oblečení nepůjčuji, protože u nich to není tak složité. Pro ně doporučuji nedbalou eleganci nebo formální oblečení. 

6. Rekvizity

V případě vašeho zájmu vám rekvizity ráda zapůjčím.

Rodinné focení v ateliéru

Pojďte nahlédnout do mojí tvorby. Takové fine art fotografie pro vás tvořím.