Skutečně precizní fine art fotografie

Pokud je vám blízké umělecké zpracování fotografií, máte estetický cit, a je pro vás důležitá nejvyšší kvalita výsledného díla, budeme si rozumět.
Vaší jedinečnost zachytím díky neobyčejným fine art fotografiím, které si na první pohled zamilujete. 

Touha tvořit, schopnost vidět "třetím okem", špičková postprodukce, a láska k tomu co dělám. 

To všechno a možná ještě víc předám do vašich fotografií, ze kterých nebudete chtít spustit oči.

K dokonalým fotkám zbývá už jen krůček... Při jakém focení se spolu potkáme?

Pokud hledáte výtvarné fotografie připomínající obrazy, elegantní a minimalistické portréty, úhledné kompozice, precizní zpracování a snímky nekompromisní kvality, tak jste na správném místě.

Máma a já

focení dětí

Děti a náctiletí

Zahřeje u srdce

Ohlasy mých klientů

Pro ty, kteří chtějí to nejlepší

Dokonalý portrét není jen "cvak"

Uchování vzpomínek

I vy můžete mít rodinný poklad nejen pro další generace

Poklad v podobě fine art fotografií, které se stanou vaší srdeční záležitostí, a které nezůstanou v zapomnění, protože budou zdobit váš domov. 

Cit, kontakt, láska

Citlivě zachytím pouto a lásku mezi jednotlivými členy rodiny

Pouto v každé rodině je jedinečné a je kouzelné pozorovat, jak pouto a bezpodmínečná láska, umocněná fine art zpracováním, vyzařuje z fotografií.

Fotím jakékoliv ženy jakéhokoliv věku

Pochybujete o své postavě nebo řešíte věk? Myslíte, že nejste krásná taková, jaká jste? Buďte k sobě víc laskavá a udělejte něco pro sebe. Každá žena je krásná a mým okem to vidím víc, než kdo jiný. Tak jen seberte odvahu a máte vyhráno. To co potřebuji u vás najdu a krásu znásobím.

portréty žen

Ateliérový šatník k dispozici zdarma

Líbí se vám šaty, které zde vidíte na ženách a dívkách? Že takové nemáte? Nevadí. Pro ženy, dívky a holčičky je k dispozici rozsáhlý ateliérový šatník.  Chlapcům a mužům oblečení nepůjčuji, protože u nich to s outfitem není tak složité. Pro ně doporučuji smart casual (nedbalá elegance), případně formální oblečení. 

Darujte zážitek a vzpomínky

Dárkové poukazy na fotografování

S tímhle dárkem nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život. 

darkovy-poukaz

Časté otázky

Kde fotím?

Ateliér se nachází v obci Želivec (nedaleko Kamenice u Prahy) a je umístěn v nové přístavbě mého rodinného domu. Má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celková plocha činí 60 m2. Je zde hlavní místnost kde fotím, místnost pro vizážistku a technické zařízení, koupelna a předsíň. Celý prostor je klimatizován.
Dominantou mého studia je veliké okno (4,8 x 2,3 m) s výhledem do přírody. Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě bez problému zaparkujete.
Setkat se spolu můžeme pouze pracovních dnech. Odpolední focení plánuji tak, aby končilo nejdéle okolo 18:00 hod.

Objednání focení

Objednávejte prosím přes rezervační formulář na stránce Rezervace.

Rezervační poplatek

Jakmile se dohodneme na termínu, zašlu vám za účelem jeho závazné rezervace fakturu na nevratnou rezervační zálohu ve výši 500 Kč, která se následně odečítá od celkové ceny vybraného balíčku.

Jak se připravit?

Po objednání focení vám zašlu instrukce na co před focením nezapomenout a také spolu probereme výběr outfitu.
Na focení si můžete přinést svoje vlastní oblečení, které ale musí být z mojí strany schváleno, nebo vám mohu oblečení (pro ženy a dívky) zapůjčit. Chlapci a muži si oblékají na focení oblečení vlastní. Pro ně je vhodný styl lehce formální, ale i smart casual (nedbalá, či uvolněná elegance).

Platba

500 Kč mi uhradíte předem jako zálohu převodem na účet a doplatek vašeho foto balíčku mi uhradíte v hotovosti po focení. Pokud si vyberete fotografie nad rámec vámi objednaného balíčku, doplácíte je na základě faktury převodem na můj účet.

Časová náročnost

U každého balíčku je stanovena maximální délka focení. Bez předchozí dohody v den objednání fotografování ji nelze prodlužovat. 

Jak si vyberete fotografie?

Fotografie, které chcete upravit si vyberete z heslem chráněné online galerie s neupravenými náhledy, kterou zpřístupním nejdéle do 7 dnů od focení.  Většinou jí ale posílám už druhý den. 

Kdy vám dodám upravené fotografie?

Upravené fotografie obdržíte za 1-3 týdny od provedení vašeho výběru fotografií k úpravám. Expresní dodání do 3 dnů je za 1000 Kč.

Formát fotografií

Fotografie obdržíte v elektronické podobě v JPEG formátu, a to jak v plné velikosti vhodné pro tisk, tak v menším formátu, který je vhodný pro sociální sítě či pro zaslání emailem.
Všechny vybrané fotografie obdržíte v barevném provedení. ČB verze je za příplatek.

Uveřejnění na sociálních sítích

Vaše fotografie nezveřejňuji na mých sociálních sítích bez vašeho souhlasu.