5-hvězdičková zkušenost

Fotografie, které mají duši

Pokud vás oslovilo umělecké zpracování fotografií, vnímáte estetično, a je pro vás důležitá nejvyšší kvalita výsledného díla, budeme si rozumět.

Výtvarné fotografie připomínající obrazy, elegantní a minimalistické portréty, úhledné kompozice, precizní zpracování a snímky nekompromisní kvality.

5-hvězdičková zkušenost, na kterou jen tak nezapomenete.

Při jakém focení se spolu potkáme?

Máma a dítě

dětská fotografie

Děti a náctiletí

Časté otázky

Kde probíhá focení?

Ateliér se nachází v obci Želivec (nedaleko Kamenice u Prahy) a je umístěn v nové přístavbě mého rodinného domu. Má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celková plocha činí 60 m2. Je zde hlavní místnost kde fotím, zázemí pro vizážistku a technické zařízení a koupelna. Celý prostor je klimatizován, což oceníte při focení v létě.
Dominantou mého studia je veliké okno (4,8 x 2,3 m) s krásným výhledem do přírody. Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě bez problému zaparkujete.

Kdy probíhá focení?

Setkat se spolu můžeme pouze pracovních dnech. Odpolední focení plánuji tak, aby končilo nejdéle okolo 18:00 hod.

Objednání focení

Objednávejte prosím přes rezervační formulář na stránce Objednat focení

Rezervační poplatek

Jakmile se dohodneme na termínu, zašlu vám za účelem jeho závazné rezervace fakturu na nevratnou rezervační zálohu ve výši 500 Kč, která se následně odečítá od celkové ceny vybraného balíčku.

Jak se připravit?

Všechny instrukce k přípravě ode mě obdržíte emailem. 
Na focení si můžete přinést svoje vlastní oblečení, které ale musí být z mojí strany schváleno, nebo vám mohu oblečení (pro ženy a dívky) zapůjčit. Chlapci a muži si oblékají na focení oblečení vlastní. Pro ně je vhodný styl lehce formální, ale i smart casual (nedbalá, či uvolněná elegance).

Úhrada focení

500 Kč mi uhradíte předem jako zálohu převodem na účet a doplatek vašeho foto balíčku mi uhradíte po skončení focení  v hotovosti nebo okamžitým převodem na účet na základě QR kódu. 

Časová náročnost

U každého balíčku je stanovena maximální délka focení. Bez předchozí dohody v den objednání fotografování ji nelze prodlužovat. 

Výběr fotografií

Fotografie, které chcete upravit si vyberete z heslem chráněné online galerie s neupravenými náhledy, kterou zpřístupním nejdéle do 7 dnů od focení.  Většinou jí ale posílám už druhý den. 

Pokud si vyberete fotografie nad rámec vámi objednaného balíčku, doplácíte je na základě faktury převodem na můj účet.

Kdy obdržíte upravené fotografie?

Upravené fotografie obdržíte za 1-3 týdny od provedení vašeho výběru fotografií k úpravám. Expresní dodání do 3 dnů je za 1000 Kč.

Formát fotografií

Fotografie obdržíte v elektronické podobě v JPEG formátu, a to jak v plné velikosti vhodné pro tisk, tak v menším formátu, který je vhodný pro sociální sítě či pro zaslání emailem. Všechny fotografie obdržíte v barevném provedení. ČB verze je možná po dohodě. O neupravené fotografie mě prosím nežádejte.

Fotografie předávám přes online galerii firmy DASTAX, ze které si můžete pohodlně objednat tisk.

Uveřejnění na sociálních sítích

Vaše fotografie nezveřejňuji na mých sociálních sítích bez vašeho souhlasu. 

Uchování vzpomínek

I vy můžete mít rodinný poklad nejen pro další generace

Poklad v podobě fine art fotografií, které se stanou vaší srdeční záležitostí, a které nezůstanou v zapomnění, protože budou zdobit váš domov. 

Citlivě zachytím pouto a lásku mezi jednotlivými členy rodiny

Cit, kontakt, láska, obětí. Pouto v každé rodině je jedinečné a je kouzelné pozorovat, jak pouto a bezpodmínečná láska, umocněná fine art zpracováním, vyzařuje z fotografií.

Ateliérový šatník je vám k dispozici

Líbí se vám šaty, které zde vidíte na ženách a dívkách? Že takové nemáte? Nevadí. Pro ženy, dívky a holčičky je k dispozici rozsáhlý ateliérový šatník.  Chlapcům a mužům oblečení nepůjčuji, protože u nich to s outfitem není tak složité. Pro ně doporučuji smart casual (nedbalá elegance), případně formální oblečení. 

Darujte zážitek a vzpomínky

Dárkové poukazy na fotografování

S tímhle dárkem nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život. 

darkovy-poukaz