FINE ART focení "Máma a já"

Fine art fotografie dokáží jedinečným způsobem zachytit pouto mezi jednotlivými členy rodiny. A to nejcennější pouto, které všichni známe je pouto mateřské. Pouto mezi vámi a vaší dcerou nebo synem.  

Portréty "Máma a já"

Focení je vhodné pro ženu a dítě od cca 6 měsíců do 16 let.

Máte 2 nebo více dětí? Vyberte si rodinné focení.

Máte 1 dítě starší 16 let? Vyberte si focení dvojic (pro 2 osoby).

* Služby vizážistky

Využití služeb vizážistky je na vašem uvážení, každopádně pro ženy vizážistku určitě doporučuji.
Pokud má focená osoba problematickou pleť, je využití služeb vizážistky podmínkou focení. Ceny pro dívky do 16 let jsou kalkulovány dle náročnosti.

dívky 4-10 let: úprava účesu a případné jemné přelíčení  350 – 750 Kč, trvání cca 20-40 minut 
dívky 11-12 let: úprava účesu a jemné přelíčení  350 – 750 Kč, trvání cca 20-40 minut
dívky 13-16 let: úprava účesu a lehký make-up  750 – 1200 Kč, trvání cca 40-60 minut
dívky od 17 let a ženy: úprava účesu a make-up 1500 Kč, trvání cca 1,5 hod.
asistence vizážistky po dobu focení včetně 1 lehké změny účesu: 500 Kč (volitelné)
asistence vizážistky v první polovině focení včetně 1 lehké změny účesu: 250 Kč (volitelné)

fine art portréty
fine art portréty

Zachycuji lásku a pouto

Důraz na city

Pouto mezi vámi a vaší dcerou nebo synem je neskutečně vzácné a je kouzelné pozorovat, jak tato bezpodmínečná láska vyzařuje z fotografií. 

Na skok do minulosti

Uchování vzpomínek

Vzpomínky časem vyblednou, ale díky fotografiím znovu ožívají.  Jen fotografie vás umí přenést do minulosti. Připomenete si všechny krásné detaily vašeho dítěte, které mezitím již odrostlo. Získáte poklad, který se dědí z generace na generaci 

fine art portrét máma a já
fine art portréty

Je to jen o vás

Výjimečný zážitek

Čas, který máte jen pro sebe a kdy budete utvářet další cenné vzpomínky. Pro vaší dceru nebo syna se stanete královnou. To nadšení v dětských očích, když se proměníte, je mnohdy nepopsatelné.

Galerie

Pojďte nahlédnout do mojí tvorby. Takové fine art fotografie pro vás tvořím.

Co vás nejčastěji zajímá

Trvání

Focení plánuji vždy jen na nezbytně dlouhou dobu, aby z něj děti odcházely nadšené a plné energie. Strávíte u mě až 2,5 hodiny, přičemž samotné focení trvá až 45 minut. Čas začátku plánuji tak, abychom končili nejdéle okolo 18. hodiny.

Kde fotím

Fotím v novém ateliéru nedaleko Jesenice u Prahy, konkrétně v obci Želivec. Ateliér je umístěn v přístavbě mého rodinného domu, má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celkový prostor je 60 m2. Celý prostor ateliéru je klimatizován.  Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě naprosto bezproblémově zaparkujete.

Pro koho je tento balíček?

Focení je určeno pro ženu a 1 dítě. Máte-li 2 a více dětí, volte balíček NAŠE RODINA.

Jaké očekávat fotografie?

Mým primárním cílem je na fotografiích zachytit jedinečnost lásky a pouta. Pózování při focení jednotlivců je nedílnou součástí, ale nezapomínám na přirozenost, která je pro mě velmi důležitá. Na společných fotografiích se zaměřuji na vyjádření pouta pomocí obejmutí a kontaktu.

Šaty

V ateliéru mám pro ženy a dívky šaty k zapůjčení. Nejčastěji volíme šaty společenské, ale není to podmínkou. Šaty si můžete přinést i vlastní, jen je budu potřebovat vidět s předstihem.

Rekvizity

V případě zájmu rekvizity ráda zapůjčím. Vybrat si můžete převážně z retro předmětů, případně za poplatek zajistím živé květiny.

Darujte zážitek a vzpomínky

Dárkové poukazy na fotografování

S tímhle dárkem nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život. 

darkovy-poukaz