FINE ART focení "Máma a dítě"

Fine art fotografie dokáží jedinečným způsobem zachytit pouto mezi jednotlivými členy rodiny. A to nejcennější pouto, které všichni známe je pouto mateřské. Pouto mezi vámi a vaší dcerou nebo synem.  

Portréty "Máma a dítě"

Focení je vhodné pro ženu a dítě od cca 6 měsíců do 16 let.

Děti mladší 5 let nefotím samostatně, jelikož je nutná určitá spolupráce. Výjimku lze po dohodě udělat u dětí od 4 let, ale musí být jisté, že spolupráci zvládnou.

U dětí ve věku 1-3 roky bývá  často znatelné určité nepohodlí, trápí je růst zoubků a chtějí si hrát nebo prozkoumávat okolí. To poslední, po čem touží je koukat na fotografku. Proto prosím pečlivě zvažte, zda vaše dítě neobvyklou situaci zvládne. 
Věk cca 6-12 měsíců bývá pro focení vhodnější, než věk 1-3 roky.

Máte 2 nebo více dětí? Vyberte si rodinné focení. Máte 1 dítě starší 16 let? Vyberte si focení dvojic.

rodinné focení
portrétní focení

Zachycuji lásku a pouto

Důraz na city

Pouto mezi vámi a vaší dcerou nebo synem je neskutečně vzácné a je kouzelné pozorovat, jak tato bezpodmínečná láska vyzařuje z fotografií. 

Na skok do minulosti

Uchování vzpomínek

Vzpomínky časem vyblednou, ale díky fotografiím znovu ožívají.  Jen fotografie vás umí přenést do minulosti. Připomenete si všechny krásné detaily vašeho dítěte, které mezitím již odrostlo. Získáte poklad, který se dědí z generace na generaci.
fine art portrét máma a já
fine art portréty

Je to jen o vás

Výjimečný zážitek

Čas, který máte jen pro sebe a kdy budete utvářet další cenné vzpomínky. Pro vaší dceru nebo syna se stanete královnou. To nadšení v dětských očích, když se proměníte, je mnohdy nepopsatelné.

Co vás nejčastěji zajímá

Trvání

Focení plánuji vždy jen na nezbytně dlouhou dobu, aby z něj děti odcházely nadšené a plné energie. Strávíte u mě až 2,5 hodiny, přičemž samotné focení trvá až 45 minut. Čas začátku plánuji tak, abychom končili nejdéle okolo 18. hodiny.

Kde fotím

Fotím v novém ateliéru nedaleko Jesenice u Prahy, konkrétně v obci Želivec. Ateliér je umístěn v přístavbě mého rodinného domu, má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celkový prostor je 60 m2. Celý prostor ateliéru je klimatizován.  Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě naprosto bezproblémově zaparkujete.

Pro koho je tento balíček?

Focení je určeno pro ženu a 1 dítě. Máte-li 2 a více dětí, volte balíček NAŠE RODINA.

Jaké očekávat fotografie?

Mým primárním cílem je na fotografiích zachytit jedinečnost lásky a pouta. Pózování při focení jednotlivců je nedílnou součástí, ale nezapomínám na přirozenost, která je pro mě velmi důležitá. Na společných fotografiích se zaměřuji na vyjádření pouta pomocí obejmutí a kontaktu.

Šaty

V ateliéru mám pro ženy a dívky šaty k zapůjčení. Nejčastěji volíme šaty společenské, ale není to podmínkou. Šaty si můžete přinést i vlastní, jen je budu potřebovat vidět s předstihem.

Rekvizity

V případě zájmu rekvizity ráda zapůjčím. Vybrat si můžete převážně z retro předmětů, případně za poplatek zajistím živé květiny.

Darujte zážitek a vzpomínky

Dárkové poukazy na fotografování

S tímhle dárkem nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život. 

darkovy-poukaz