FINE ART focení "Máma a já"

Fotím v ateliéru u Prahy

Fine art fotografie dokáží jedinečným způsobem zachytit pouto mezi jednotlivými členy rodiny. A to nejcennější pouto, které všichni známe je pouto mateřské – pouto mezi vámi a vaší dcerou nebo synem.

Vaše pouto a bezpodmínečná láska

Pouto mezi vámi a vaší dcerou nebo synem je neskutečně vzácné a je kouzelné pozorovat, jak tato bezpodmínečná láska, umocněná romantickým fine art zpracováním, vyzařuje z fotografií.

Čas, kdy spolu zažijete něco jiného

Čas, který máte jen pro sebe a kdy budete utvářet další cenné vzpomínky. Pro vaší dceru nebo syna se stanete třeba i princeznou. To nadšení v dětských očích, když se proměníte, je mnohdy nepopsatelné.

Vzpomínky na fotkách stále žijí

Vzpomínky časem vyblednou, ale díky fotografiím znovu ožívají.  Připomenete si všechny krásné detaily vašeho dítěte, které mezitím již odrostlo. Získáte poklad, který se dědí z generace na generaci 

Fine art focení "Máma a já"

Pro ženu a 1 dítě 

Máte 2 a více dětí? Volte balíček Naše rodina.

4500 Kč

Nedílnou součástí balíčku pro ženy a dívky od 10 let jsou služby vizážistky, které se hradí zvlášť. U dívek do 9 let jsou služby vizážistky na vašem uvážení. Chlapci si na focení oblékají oblečení vlastní.

Služby vizážistky

Fotografie nad rámec balíčku

Každá další vybraná fotografie nad rámec balíčku je za cenu 800 Kč/1 osoba na fotce nebo 1000 Kč/2 osoby na fotce.

Darujte zážitek

Dárkové poukazy na fotografování

S tímhle dárkem nešlápnete vedle. Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek v podobě fine art focení, ze kterého vzniknou jedinečné fotografie a památka na celý život. Možnost dárkového balení nebo elektronické zaslání.

darkovy-poukaz

Vše o focení "Máma a já"

1. Jak dlouho focení trvá?

Focení plánuji vždy jen na nezbytně dlouhou dobu, aby z něj děti odcházely nadšené a plné energie. Strávíte u mě až 2,5 hodiny, přičemž samotné focení trvá až 45 minut. Čas začátku plánuji tak, abychom končili nejdéle okolo 18. hodiny.

2. Kde to probíhá?

Fotím v novém ateliéru nedaleko Jesenice u Prahy, konkrétně v obci Želivec. Ateliér je umístěn v přístavbě mého rodinného domu, má samostatný vchod a nachází se v 1. patře. Celkový prostor je 60 m2. Celý prostor ateliéru je klimatizován.  Vzhledem k umístění na okraji satelitního městečka u mě naprosto bezproblémově zaparkujete.

3. Pro koho je vhodné?

Focení je vhodné pro ženu a 1 dítě.

4. Jaké očekávat fotografie?

Mým primárním cílem je na fotografiích zachytit jedinečnost lásky a pouta. Pózování při focení jednotlivců je nedílnou součástí, ale nezapomínám na přirozenost, která je pro mě velmi důležitá. Na společných fotografiích se zaměřuji na vyjádření pouta pomocí obejmutí a kontaktu.

5. Jaké oblečení?

V ateliéru mám pro ženy a dívky šaty k zapůjčení. Nejčastěji volíme šaty společenské, ale není to podmínkou. Šaty si můžete přinést i vlastní, jen je budu potřebovat vidět s předstihem.

6. Rekvizity

V případě zájmu rekvizity ráda zapůjčím. Vybrat si můžete převážně z retro předmětů, případně zajistím živé květiny.

Focení "Máma a já"

Pojďte nahlédnout do mojí tvorby. Takové fine art fotografie pro vás tvořím.